ПВУ

В категорії немає товарів

Припливно-витяжна установка, скорочено ПВУ - універсальне рішення для вентиляції житлових приміщень, наприклад, квартир, а також промислових - складів, тощо. 

Головне завдання припливно-витяжної установки полягає у видаленні забрудненого або несвіжого повітря і подальша його заміна на чистий. В залежності від типу встановлення, чисте повітря може підігріватися, охолоджуватися, рівномірно розповсюджуватися по приміщенню та фільтруватись.

Розглянемо основі види припливно-витяжних установок від компанії.

ПВУ з теплою рекуперацією

Даний варіант здатний зменшити рахунки за опалення. А що стосується рекуператора, то цей пристрій покликаний утилізувати тепло. Наприклад, в холодну пору року повітря прогрівається за рахунок повітря, який виходить із кімнати. А в спеку – утилізоване повітря буде охолоджувати ті повітряні потоки, які заходять в приміщення з вулиці.

Сам рекуператор може мати декілька видів:

  • роторного типу. Вважається особливо ефективним, стосовно його ціни. Будьте в впевнені, що витрати однозначно окупляться, так як за опалення будете платити значно менше;
  • пластинчастого типу. Один із найдешевших варіантів;
  • з проміжним теплоносієм.

ПВУ з рециркуляцією

Особливість полягає в теплообміннику. Утилізоване повітря із кімнати передає своє тепло з вулиці. Професіонали відмічають енергоефективність даної установки, але при цьому є і деякі мінуси:

  • Неможна застосувати в приміщеннях, де зберігаються вогненебезпечні гази або шкідливі пари.
  • В холодильних умовах погано змішується повітря.

ПВУ з охолодженням

Припливно-витяжні установки такого типу ідеально підходять для цехів та холодильних камер. Вони підтримують низьку температуру на необхідному рівні. Досить часто застосовуються для охолодження побутових приміщень в спеку.

З кондиціонером

Можна сказати, що це окремий клас кліматичного обладнання. Буквально вся система розташована водному теплоізольованому корпусі. Головна перевага полягає в функціональності. За це відповідають датчики. Їх спрацювання вмикає в роботу осушування, підігрів або ж охолодження повітря.

Купити припливно-витяжні установки вигідно

В нашому інтернет-магазині ви знайдете високоякісні функціональні ПВУ від відомих та надійних брендів для будинку, квартири або промислових приміщень. Більш того, ми допоможемо їх інсталювати та налаштувати.

Доставляємо кліматичну техніку по всій Україні.