Наші послуги

vilca.com.ua – гіпермаркет кліматичної техніки. З нами ви зможете придбати обладнання від побутового кондиціонеру до теплових гармат. Магазин це результат багаторічного досвіду роботи на ринку. Тому ми представляємо на просторах магазину тільки перевірені бренди Cooper & Hunter, Electrolux, Hisense, Gree, Ballu, Neoclima та інші . Ми завжди піклуємося про якісне обслуговуванням і сервісну підтримку наших клієнтів. Команда vilca.com.ua - це професіонали своєї справи. 

Окрім продажу брендової кліматичної техніки ми маємо сервісний центр. Спецалісти, що співпрацюють з нами, допоможуть у встановлені придбаного обладнання і також у сервісному обслуговуванні, гарантійному або післягарантійному ремонті.

Гасло vilca.com.ua - клієнти заслоговують тільки на високоякісні послуги від справжніх спеціалістів своєї справи!

І це не все! Наші клієнти заслуговують на додаткові переваги

При співробітництві з нами, менеджери особисто вам нагадають про необхідність обслуговування. Вам залишається лише узгодити зручний для вас час. Також пропонуємо монтаж всіх видів вентиляції, гарантійний та постгарантійний ремонт будь-якої складності. При необхідності, здійснюємо і демонтаж кліматичної техніки.