Конвектори

В категорії немає товарів

Після спекотної жари завжди приходять холоду і ми починаємо кутатися в теплі речі, проводити вечори в колі родини і погодьтеся, ніяк не хочеться мерзнути в своїй же квартирі. Для вирішення даного незручності пропонуємо надійний спосіб зігріти свій будинок.

Конвектор - це обігрівач, що складається з корпусу і нагрівального елементу (Тена). Холодне повітря нагрівається всередині приладу і виходить через решітки-жалюзі. Знизу піднімається наступна порція холодного повітря. Таким чином забезпечується циркуляція тепла по приміщенню.

Варто зауважити, що раніше для нагріву встановлювали просто розпечену спіраль, а в сучасних моделях - оребрені трубки, в які герметично запаяний нагрівальний елемент. Завдяки такій ізоляції, корпус пристрою нагрівається набагато менше, ніж у його попередників-обігрівачів, і важливий факт - не спалюється кисень в повітрі.

Особливості конвектора:

 • Нагрівання приміщення за дуже короткий період часу;
 • Безшумна робота пристрою;
 • Абсолютно безпечний, тому що обладнаний захистом від перегріву;
 • Може функціонувати тривалий час без перерви;
 • Естетика в дизайні, тому підійде до будь-якого дизайну інтер'єру.

Варто звернути увагу перед вибором конвектора на його параметри, а так само розміри приміщення, яке йому належить обігрівати. Тому розберемося з класифікацією цих приладів.

Виділяють два типи конвекторів з різним типом обігріву:

 • традиційні,
 • конвекційно-інфрачервоні.

Стандартні конвекційні обігрівачі найбільш популярні, так як надійні в роботі і відносно недорогі. Їх робота полягає в русі повітря (власне, конвекції): холодне повітря потрапляє в корпус обігрівача через нижні грати, і вже гарячим виходить через верхні.

Другий тип сполучає в собі дві технології нагріву, що дозволять найефективніше обігрівати приміщення. Тобто теплим стає не тільки повітря, а й поверхня підлоги і предметів (під впливом інфрачервоного випромінювання).

Різниця полягає також в покритті конвектора: існують прилади з металу з пластиковими деталями і навіть скляні обігрівачі. Звісно, металеві конвектори перевірені часом, відмінно проводять тепло, але якщо хочеться чогось "новенького", то обігрівач зі скла стане дуже цікавою деталлю інтер'єру. Покриті світлою емаллю конвектори не будуть притягувати до себе зайвої уваги, але будуть доречні в будь-якому інтер'єрі.

Проблем з тим, де розмістити конвектор, вже давно не виникає. Адже випускають різні за формою обігрівачі: горизонтальні, вертикальні, різні за габаритами. Також діляться обігрівачі і за способом установки.

Виділяють три типи установки:

 1. Настінна установка - розміщення в будь-якому зручному для вас місці на спеціальні кронштейни. Такий обігрівач акуратно виглядає, шнур не лежить постійно під ногами.
 2. Установка на підлогу - за допомогою ніжок, які часто оснащені коліщатками для транспортування обігрівача.
 3. Універсальний тип - установка як на підлогу, так і на стіну. Для цього в комплекті до обігрівача поставляються ніжки, але іноді їх доводиться купувати окремо.

Вбудовувані конвектори можуть бути розташовані як в стіні, так і в підлозі. Але їх установка справа досить клопітка і тривалий. Довіряти її потрібно тільки професіоналам.

Найбільш часто їх використовую в приміщеннях з панорамними вікнами, так як холодного повітря вони пропускають набагато більше, ніж звичайні.

Крім того, розрізняють конвектори і по типу терморегулятора:

 • Механічне управління - дозволяє точно підтримувати задану температуру
 • Електронне - попереджає скачки напруги, дозволяє легко перемикати режими роботи, а також зберігати заданий режим в разі перезапуску конвектора.

Залишилися питання? Тоді ми чекаємо вашого дзвінка і з радістю підберемо конвектор для комфортних зимових вечорів!