Зволожувачі повітря

В категорії немає товарів

У темпі ритму сучасного життя і використання додаткових приладів, що створюють комфорт у вашій оселі, повітря може бути пересушеним. Сучасна кліматична техніка, наприклад, конвектори, висушують повітря. Цю проблему вирішує зволожувачі повітря. 

Техніка має масу показників та корисних функцій, що допомагають створити саме той мікроклімат у квартирі, якого ви так довго намагалися досягти.

Ультразвукові зволожувачі

Відмінний вибір для побутових або адміністративних приміщень. Продуктивність такої техніки дозволяє в лічені хвилини встановити в кімнаті заданий рівень вологості, при цьому витрачаючи мінімальну кількість електроенергії.

Вони практично нешкідливі. Єдиним шкідливим моментом може бути в приміщеннях, де встановлений зволожувач присутня погана система опалення. Краплі води не встигають випаруватися і осідають на меблях та інших поверхнях, роблячи їх вологими. В окремих випадках, при певних захворюваннях і при протипоказання лікарів, такі зволожувачі застосовувати не рекомендується.

ОБОВ'ЯЗКОВО проконсультуйтеся з лікарем, якщо є проблеми зі здоров'ям.

Також при низьку якість води (наявність домішок, жорстка вода, яка заливається в зволожувач), можлива поява білого нальоту на поверхнях меблів.

Працюють такі зволожувачі виключно на дистильованій воді!

В інтернет-магазині vilca.com.ua представлені зволожувачі для повітря відомих і перевірених брендів Neoclima, Ballu. Наші спеціалісти допоможуть зорієнтуватися в усіх характеристиках і нададуть кваліфіковану відповідь на усі запитання. Обслуговування та ремонт здійснюється по всій Україні.