Зволожувачі повітря

Природнє провітрювання не завжди дозволяє отримати бажаного мікроклімату у квартирі. Іншими словами, повітря просто не встигає зволожитися до потрібної позначки. Зверніть увагу, що сучасна кліматична техніка, наприклад, конвектори, висушують повітря. Цю проблему вирішує зволожувачі повітря. Маса показників та корисних функцій створюють саме той мікроклімат у квартирі, якого ви так довго намагалися досягти.

Широкий асортимент дуже часто збиває клієнтів з пантелику. Як обрати зволожувач повітря і які плюси та мінуси існують?

Класичні зволожувачі повітря

Випаровування води відбувається без нагріву. За це відповідають окремі випаровувальні складові, куди й потрапляє рідина. Мова йде про спеціальний диск, картридж або ж фільтр. Вказані моделі доступні за ціною, а відповідно популярні серед загалу. Використовуються паперові фільтра, які дуже швидко псуються.

Існують просунуті моделі, де використовуються диски, які постійно крутяться в пристрої. Вони замінюють паперові фільтри. Основна перевага полягає в автоматичному регулюванні зволожувача. Продуктивність складає випаровування від трьох до дев’яти літрів щоденно, що має на увазі 15 – 16 Вт використаної енергії.

Існують і деякі мінуси:

  • Неможливість використовувати воду з-під крану.
  • Підходить лише дистильована вода.
  • На деяких моделях потрібно буде постійно
  • змінювати паперові фільтри.

Зволожувачі повітря парового типу

Оскільки пристрій працює виключно шляхом нагріву, варто дотримуватися всіх правил безпеки.

Основні переваги:

  • Існують моделі, які вже з коробки мають інгаляційні насадки. Це надає універсальність, тому, що пристрій може використовуватися в терапевтичних цілях.
  • Випаровується від 6 до 17 літрів води щоденно.
  • Повітря зволожується швидко та ефективно.

Мінуси явні:

  • Високе споживання електроенергії.
  • Підвищені вимоги до безпеки.
  • Висока вартість зволожувача.

Ультразвукова техніка

Спеціалісти називають ці пристрої найбільш ефективними. Рідина випаровується шляхом потрапляння на спеціальну вібруючу пластину. Таким чином вода розпадається на найменші краплинки та підіймається, насичуючи його. Потрібно зазначити, що пар взагалі не гарячий, а відтак для власника та його дітей немає ніякої небезпеки.

Працюють такі зволожувачі виключно на дистильованій воді.

Купити зволожувач повітря дешево

Зволожувачі повітря користуються великою популярністю через свою високу якість, надійність та доступність ціни.

А де ж придбати можна оригінальні техніку з гарантіями та обслуговуванням в Україні? Наш інтернет-магазин з продажу кліматичної техніки до ваших послуг!

У нас ви знайдете широкий асортимент оригінальних моделей виробника недорого. Більш того, обслуговування та ремонт здійснюється по всій Україні.

Також діє безкоштовна доставка!