Інфрачервоні обігрівачі

В категорії немає товарів

В інтернет-магазині vilca.com.ua можна придбати інфрачервоні обігрівачі для комфортного проведення часу на відкритому повітрі. Сфера застосування різноманітна починаючи від власного подвір'я або кафе, закінчуючи великими аудиторіями.

У нашому асортименті можна підібрати:

  • газові домашні обігрівачі;
  • газові вуличні обігрівачі;
  • компактні газові інфрачервоні обігрівачі.

Особливості типів інфрачервоних обігрівачів

Газові домашні обігрівачі - сучасна технологія для комбінованого обігріву. Прилад незалежний від електроживлення і може застосовуватися як на відкритих майданчиках, так і в приміщеннях. Відмітна особливість - можливість одночасного інфрачервоного і конвективного теплообміну на основі технології Fast Heat. Обладнання оснащене захистом від витоку газу, датчиком перекидання приладу і захисної термопарою для контролю полум'я.

Компактні газові інфрачервоні обігрівачі - це економічні опалювальні прилади для локального, спрямованого обігріву. Максимально підходять для місць з відсутністю джерела електроживлення, в тому числі на відкритих майданчиках: в дачних умовах, туристських походах, на рибалці. Завдяки функції 2 в 1 прилади служать для обігріву та приготування їжі. ККД обігрівачів - майже 100%. Моделі серії економічні у використанні палива та зручні в транспортуванні і зберіганні.

Наші фахівці допоможуть вибрати інфрачервоний обігрівач по кращої вартості і характеристикам.