Рукосушки

В категорії немає товарів

Рукосушкі вже давно стала незамінним електричним приладом для сушки рук після миття за допомогою направленого потоку повітря. Найчастіше таке можна зустріти устанавленнім в кафе, ресторанах, на вокзалах, аеропортах та інших громадських місцях з високою прохідністю.

За своєю суттю, це тепловий вентилятор з особливою конструкцією, що включає до свого складу нагрівач і сам вентилятор, який створює спрямований потік повітряних мас. Останнім часом сушарки для рук почали встановлювати в котеджах, заміських будинках і квартирах, так як це зручне і економічне пристосування, що не займає багато місця.

ПЕРЕВАГИ ЕЛЕКТРОРУШНИКА

Популярність такого електроприладу обумовлена, перш за все, компактністю, високою гігієнічністю і зручністю в експлуатації. Для того щоб скористатися ним досить піднести руки до отвору, з якого дме тепле повітря. Рукосушки економлять вільний простір. Якщо до цих пір користуєтеся тканинними або паперовими рушниками - vilca.com.ua рекомендують звернути увагу на вибір рукосушки. Прилад знизить до мінімуму витрати на їх заміну.

ЯКІ БУВАЮТЬ ТИПИ?

У продажу представлений великий вибір сушарок для рук, які поділяються на 2 основні типи:

Стандартні або класичні. Настінного кріплення потік повітря йде зверху. Вони працюють за принципом фена для волосся, оснащуються нагрівачем потужністю від 800 до 2000 Вт, недорого коштують і мають невисоку швидкість вхідного потоку повітря. Його температура може становити більше 60 градусів. Такі моделі найчастіше зустрічаються в офісах, лікарнях і магазинах. До плюсів стандартних сушарок відносять компактність і доступність. До того ж під час роботи вони видають мало шуму.

Швидкісні рукосушілкі на відміну від класичних не випаровується, а здувають краплі води потужним струменем повітря, швидкість якої становить близько 165 м/с. При цьому температура повітря не перевищує 50 градусів. У свою чергу цей вид діляться на два типи, заглибні - руки потрібно вставити в сопло сушарки, сушарка знаходиться внизу і вода потрапляє в піддон сушарки і другий тип - рукосушкі нагадують класичні і кріпляться на рівні грудей, потужним потоком повітря зверху здувають краплі на підлогу. До переваг подібних конструкцій відносять економну витрату електроенергії, високу швидкість сушіння і захист ніжної шкіри рук від пересихання і опіків.

РУКОСУШКИ ЗАНУРЬОВАЛЬНОГО ТИПУ: 

За відносно короткий проміжок часу лідерами продажів в своєму класі стали занурювальні електросушарки для рук, які поєднують в собі дві основні переваги - швидку сушку і прийнятну вартість. Їх принцип роботи зрозумілий і простий - для того щоб посушити руки, їх потрібно опустити в сопло сушарки. До плюсів даних моделей відносять:

  • сучасний дизайн;
  • оптимальний рівень шуму;
  • безконтактний спосіб включення;
  • наявність резервуара для збору води.

НАСТІННІ СУШАРКИ ДЛЯ РУК

Також виділяють настінні прилади для сушіння рук, які не займають багато місця, легко встановлюються і забезпечують високу якість роботи. Сучасні моделі включають в свій склад додаткове оснащення у вигляді вбудованих іонізаторів, біофільтрів і ультрафіолетових ламп. Вони не тільки сушать, а й дезінфікують руки. Такі сушарки використовуються на об'єктах з підвищеними вимогами до санітарії (харчове виробництво, медицина) Завдяки наявності безконтактних інфрачервоних датчиків, що реагують на наближення руки, такі сушарки економно витрачають електроенергію і не працюють вхолосту. Для невеликих приміщень є сушарки які включаються кнопкою, так як в невеликих приміщеннях з великою скупченістю сенсор може спрацьовувати не тільки на піднесені руки, але і на що проходять повз людей які з огляду на невеликий розмір приміщення виявляються в зоні спрацьовування сенсора.

До переваг настінних конструкцій для сушіння рук відносять:

  • наявність захисту від перегріву;
  • економну витрату електроенергії;
  • оригінальний дизайн;
  • компактність.

МАТЕРІАЛ ВИГОТОВЛЕННЯ КОРПУСУ

Сушарки для рук виготовляються з металу або полімерного матеріалу. Для виготовлення металевих конструкцій використовують нержавіючу сталь або анодований алюміній. Полімерні вироби виробляють з високоміцного ABS-пластика (протиударного), або поліпропілену.

Основна відмінність між пластиковими і металевими електросушаркою полягає в вартості. Моделі із пластику найчастіше представлені в недорогому сегменті, а металеві мають різну цінову категорію - від бюджетних до самих дорогих. Найбільш міцними і довговічними вважаються металеві сушарки з нержавійки, так як вони не піддаються корозії, мають стильний дизайн і володіють стійкістю до механічних пошкоджень.

Менеджери vilca.com.ua допоможуть підібрать потрібний вид рукосушки згідно вашого запиту з широко асортименту інтернет-магазину за вигідною ціною!