Водонагрівачі

В категорії немає товарів

Водонагрівач: для чого він потрібен, його плюси і мінуси

Водонагрівач - це накопичувальна ємність для нагріву води.
З його допомогою зберігається високий рівень комфорту незалежно від графіка подачі гарячої води або ж її повної відсутності. Якщо у вас є заміський будинок або дача, що не підключені до систем ГВП, - це чи не єдиний спосіб забезпечити повноцінне автономне гаряче водопостачання.

Можливості обладнання для гарячої води:

Основні проблеми з якими часто стикаються при виборі моделі - який тип водонагрівача краще купити для квартири, дачі або приватного будинку і як же ш орієнтуватися в широкому асортименті?

Можливості сучасних водонагрівачів

Гаряче водопостачання (ГВП) вже давно не розкіш, а звичним атрибутом комфортного життя. І якщо раніше в приватних і багатоквартирних будинках встановлювали газові колонки, що лякають складністю включення і запалювання, нестабільністю температури води, низьким рівнем безпеки, то зараз ситуація в корені змінилася.

Якісні сучасні водонагрівачі забезпечують:

  • забезпечують повну автономію ГВС;
  • підтримують задану температуру води протягом усього циклу роботи;
  • коректують свою роботу в залежності від установок користувача;
  • працюють при проблемах з комунікаціями: низькому тиску води в трубах або малому тиску газу;
  • гарантують найвищий рівень безпеки, незалежно від типу енергоносія - газу або електрики.

Типи обладнання для нагріву води

На даний час ринок пропонує безліч типів водонагрівачів і свій вибір ви можете зробити на vilca.com.ua. У нас представлені газові накопичувальні і газові проточні, комбіновані і накопичувальні, проточні, непрямі і теплоакумулятори. Ми підберемо необхідний об’єм бака водонагрівача. І якщо необхідний нестандартний об’єм - і такий у нас є! Модельний ряд представлений від 10 л до 1000 л!

Купівля водонагрівача - розумне рішення, але тільки знаючи всі тонкощі і нюанси, гарантований тривалий період експлуатації техніки і безперебійність функціонування агрегату. Менеджери vilca.com.ua з радістю допоможуть в консультації і виборі. Зв'яжіться з нами за вказаними контактами.