Послуги з монтажу. Сервісний центр

Наш сервісний центр обслуговує клієнтів з усієї України:

  • Швидке і якісне проведення гарантійного, післягарантійного ремонту, планове, а також позапланове обслуговування кліматичної техніки по всій Україні.
  • Якщо кліматичне обладнання було придбане на vilca.com.ua, а також користувалися послугами фахівців, отримується розширена гарантія: плюс два роки на техніку і додатковий рік на проведені монтажні роботи. В цьому випадку дотримуються всі рекомендації та технології установки, що відміається записом у гарантійному талоні і в акті виконаних робіт.

Особлива увага приділяється плановому ТО кліматичної техніки. Наші фахівці особисто вас про це проконсультують після здачі замовлених робіт.

Регулярне ТО гарантує безперебійну роботу обладнання протягом довгого часу. Майстер особисто позначає терміни, виходячи з багатьох факторів. Проводячи ТО, ви уникнете швидкої поломки, а також підвищуєте особисту безпеку.

Замовити монтаж або обслуговування кліматичної техніки ви можете по телефону: +38 (044) 22 88 328. Актуальні ціни та перелік послуг, що надаються, Ви знайдете тут.

Всі види робіт виконуються кваліфікованими фахівцями в Україні з усіма гарантіями та чеками.