Теплові завіси

В категорії немає товарів

Теплова завіси - це спеціальне електричне обладнання, що виробляє спрямований струмінь повітря.

Обладнання встановлюється в отворах приміщень, повітряна завіса поділяє внутрішній і зовнішній простір, виконуючи функцію "закритих дверей". При цьому двері залишаються відкритими, залишається вільний вхід в приміщення. Виробляючи однорідний потік повітря, повітряна завіса захищає приміщення від теплових втрат, від погодних змін. Це дозволяє створити в приміщенні комфортний мікроклімат і одночасно економити енергетичні витрати, вироблені тепловим обладнанням або кондиціонерами, від 60 до 90%.

Теплові завіси - vilca.com.ua

Слід пам'ятати, що призначення повітряної завіси - підтримання мікроклімату в приміщенні, захист від несприятливих впливів зовнішнього середовища (протяги, гази, пил, комахи) і енергозбереження; обігрів є додатковою функцією.

Ефективність роботи теплової завіси залежить від перепаду температур, різниці щільності повітря всередині і зовні приміщення, від герметичності і висоти будівлі, від висоти установки завіси, від вітрового навантаження і інших менш важливих факторів.

Якщо важко зорієнтуватися в різноманітті асортименту? Фахівці vilca.com.ua з радістю проконсультують і дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, пов'язані з кліматичною технікою.