Спліт-система Cooper&Hunter COZY INVERTER CH-S07FTXK-NG

Немає оцінок Написати відгук
18400 грн.
Наявність:
В наявності
Код товару:
CH-S07FTXK-NG
Виробник:
Cooper & Hunter

* У зв'язку з військовим становищем у країні та регулярним коливанням курсу валют просимо при замовленні уточнювати наявність та актуальну ціну у менеджера за телефонами (095) 288-83-28 (Viber), (063) 774-45-55 (Telegram) або email info@vilca.com.ua

Енергоефективний кондиціонер Cooper&Hunter COZY INVERTER CH-S07FTXK-NG класу А ++, забезпечує комфортний мікроклімат в приміщеннях, площею до 20 кв. м. Інверторний двигун працює в діапазоні температур від -15 °С . Модель обладнана системою захисту від замерзання +8 °С. Віддалене управління по Wi-Fi дозволяє вмикати кондиціонер зі свого смартфона через спеціальний додаток. Технологія тотального очищення повітря нового покоління CH SMART-ION Filter забезпечить чисте та свіже повітря весь час роботи кондиціонера.
Основні характеристики
Виробник : Cooper&Hunter
Тип:Спліт-система
Монтаж:настінний
Максимальна кількість внутрішніх блоків, шт:1
Коефіцієнт енергоефективності охолодження EER/SEER:-/6,6 (А++)
Коефіцієнт енергоефективності обігріву COP/SCOP:-/4,0 (А+)
Площа приміщення, м кв:20
Споживана потужність (охолодження/обігрів), кВт:0,59/0,59
Потужність охолодження, кВт:2,20
Потужність обігріву, кВт: 2,40
Рівень шуму внутрішнього блоку (мін/макс), дБ:22/39
Розміри внутрішнього блоку (ВхШхГ), мм:251x696x190
Розміри зовнішнього блоку (ВхШхГ), мм:450x710x293
Максимальна довжина магістралі, м:15
Максимальний перепад висот між блоками, м:10
Тип холодоагенту (к-ть, г):R-32
Охолодження:є
Обігрів: є
Очищення повітря: є
Іонізація: немає
Ультразвукове очищення: немає
Осушення повітря: є
Зволоження повітря: немає
Вентиляція: є
Приплив свіжого повітря (з вулиці): немає
Інверторний двигун: є
Віддалене керування по Wi-Fi: є
Адаптація температури нижче нуля, °C: так (-15)
Система антиобледеніння:є
Автоматичне очищення кондиціонера:є
Нічний режим роботи: є
Авторестарт: є
Таймер: є (24 годинний)
Пульт ДК: є
Фільтри в комплекті: "CH 7-SKY Technology" - 7 фільтрів широкого спектру дії
Колір внутрішнього блоку: білий
Додатково:Розроблено для професійних інсталяцій. Преміальна енергозберігаюча комплектація "GENERATION VI" (підвищений контроль якості збирання та матеріалів). Озонобезпечний високоефективний фреон R32. Затримка пуску вентилятора з метою унеможливлення обдування холодним повітрям. Інноваційна технологія «DOUBLE SELF-CLEAN» дозволяє кондиціонеру робити самоочищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій, методом миттєвого заморожування та подальшим нагріванням пластин теплообмінника до +57-58°C. Кондиціонер повністю очищається за 30 хвилин. Це заощаджує час та гроші на сервісному обслуговуванні та дозволяє отримати здорове повітря. Самочищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера вентилятор не зупиняється та видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків та розмноження бактерій усередині блоку. "CH 7-SKY Technology" – комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектру дії. Пульт із зручним дисплеєм LED. Відображення поточного часу на пульті Д/У. Бактерицидне покриття пульта дистанційного керування. Спеціальна функція контролю температури I FEEL. 24-годинний таймер для увімкнення та вимкнення. Режим комфортного сну SLЕЕР. Функція зниження вологості без зниження температури. Захист будинку від зледеніння +8°C. Інтелектуальне керування в режимі AUTO – автоматична зміна режимів роботи залежно від змін температури у приміщенні. Wi-Fi модуль для керування кондиціонером через Смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS). "CH SMART-ION Filter" - технологія тотального очищення повітря нового покоління. Ширококутні жалюзі створюють охоплення всього обсягу приміщення. Теплообмінник із антикорозійним покриттям. Функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням установок. Інтелектуальне розморожування. Примусове увімкнення/вимкнення функції розморожування з пульта дистанційного керування. Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту. Самодіагностика порушень роботи основних блоків та режимів Технологія "I-Action" – плавна та стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1Гц).
Написати відгук