Кулери

Кулер необхідний для підігріву або охолодження води. Зазвичай заправляється за допомогою п'яти або трехгалонних бутлів, тобто 19 і 12 л. Варто виділити і проточні кулери. Необхідні вони для очищення води з-під крана. Таким чином з'являється можливість завжди пити чисту воду.

Кулер для води - це обладнання, яке максимально спрощує життя. Воно повністю універсально, тому підійде буквально для будь-яких приміщень і завдань.

Кулери для води: види та типи

Відразу варто зазначити, що всі кулери бувають підлоговими та настільними. Практика показує, що більшість із них мають ідентичне начиння. Відрізняється лише корпус та його зовнішній вигляд.

Кулер підлоговий не включає підставку. Одна із його частин може слугувати шафою для посуду, холодильником або ж озонатором, який використовується для знежирювання води, або ж самої камери шафи.

Напільні кулери набагато місткіші, чим підлогові, що й обумовлює їх вартість.

Кулер настільний зазвичай потрібний в побуті. Вони набагато менші, чим підлогові моделі, відповідно менш шумні та продуктивніші.

Водяні кулери відрізняються за набором функцій:

  • Охолодження та нагрівання води. Дані моделі є повнофункціональними. Вони мають можливість працювати тільки з охолодженням або нагрівом, повністю відімкнувши непотрібний функціонал. Є можливість газування або додаткової фільтрації води.
  • Нагрів до кімнатної температури. Рішення достатньо бюджетне. Застосовується в місцях скупчення людей або ж в сім’ях, де батьки не хочуть, щоб діти пили холодну воду.
  • Холодна вода та кімнатна температура. Нагрівання, в більшості випадків, здійснюється шляхом трубчатого електронагрівача (ТЕН), який може бути, як зовнішнім, так і внутрішнім. Зверніть увагу, що ТЕН нагріває воду до 95 градусів, зберігаючи смак, а також якість питної води.

Охолодження буває:

  • Термоелектричним. Легше, простіше і дешевше, ніж наступний вид. єдиний мінус – недостатня продуктивність. Іншими словами, спекотним літом компанії, наприклад, з п’яти осіб, потрібно буде почекати на охолоджену воду.
  • Компресорним. Відрізняється надійністю та продуктивністю, що дає можливість швидше охолоджувати воду.

Кулери: як і де купити вигідно

Шукаєте для себе оригінальну та високоякісну кліматичну техніку? У нас ви знайдете майже все: від кондиціонера, до повітряних завіс. З нами ви в цілковитій безпеці:

  • Гарантія від виробника. Шляхом співробітництва з фахівцями більше не потрібно буде шукати сервісні центри. Обслуговуванням техніки займуться справжні професіонали своєї справи.
  • Високоякісний монтаж, обслуговування та ремонт, навіть пост гарантійний.
  • Безкоштовна доставка по всій Україні.
  • Зручний спосіб оплати, навіть кредити. Дізнайтеся особисто про всі переваги.

Звертайтеся до нас за вказаними контактами, і ми допоможемо вам підібрати кулер для води за вигідною ціною!